Get Adobe Flash player

Naturalna woda źródlana

Naturalna woda źródlana "Woda Bonart" wydobywana jest z ujęcia o głębokości 98 metrów położonego u stóp Ślężańskiego Parku Krajobrazowego niedaleko Sobótki. Ochronny płaszcz z nieprzepuszczalnych warstw geologicznych i starannie kontrolowany proces rozlewania gwarantują zachowanie pierwotnej czystości wody i niezmienności składu mineralnego.

Ponieważ "Woda Bonart" rozlewana jest tylko w jednym miejscu macie Państwo gwarancję, że produkt, który znajduje się pod etykietą "Woda Bonart" jest zawsze taki sam, o tej samej jakości i składzie.

więcej >>

Woda z dodatkiem jodu

Nasza woda nasycona jonami jodu, który jest pierwiastkiem śladowym, niezbędnym do prawidłowego funckjonowania organizmu, to najprostszy i niezawodny sposób na porfilaktykę jodową.

Dotychczas jedną dostępna formą tej profilaktyki było spożywanie soli jodowanej, a jak wykazały badania naukowe, spożywanie (chlorku sodu) poprzez podwyższenie poziomu jonów sodu w orgaznizmie może doprowadzić do między innymi nadciśnienia tętniczego.

Pierwotna energia wody została wzmocniona przez zastosowanie unikalnej technologii Johanna Grandera.

więcej >>

Woda zdrowia Ci doda

Woda jest źródłem życia i jego pierwotną formą. Jest sekretem wszechświata, w której zrodziło się życie na Ziemi. Stworzona przez ludzi cywilizacja pozbawia nas możliwości czerpania siły z naturalnego środowiska, jakim była pita przez miliony lat czysta żywa woda. Wszyscy ludzie świadomi pozbawienia tej siły widzą piękno przyrody i podświadomie czują chęć powrotu do niej. Czysta naturalna woda, posiada naturalną energię. Rzadko, kto zadaje sobie pytanie, dlaczego woda zgromadzona głęboko pod powierzchnią ziemi często kilkaset lat, nie ulega zepsuciu, a na każdej wodzie kupowanej w sklepie podany jest jej termin przydatności do spożycia. Odpowiedz jest prosta; woda w ziemi jest poddawana naturalnym procesom geologicznym, jest w stałym ruchu. Można, więc powiedzieć, że energetycznie żyje.

więcej >>